Květen 2011

běh ♥

31. května 2011 v 18:45 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..
Teploměr ukazuje 27°C, a je něco po půl 5, a já se rozhdonu jít, jako každý den s Rozárkou na procházku,..:)..

Před chvílí jsem dorazila domů,...Po dlouhé době jsem se vážně krásně proběhla,..:) Sice mě ten běh docea unavil, ale mám dobrý pocit. Všechno jsem si urovnala v hlavě, byla chvilnku sama, a jsem za to vážně ráda. Po dlouhý době vím, co chci, a tay vím kde a na čem jsem. Nestojím si v některých věcech moc dobře,..ale to se za čas spraví, přeci jen mam ještě 3/4 života před sebou.

http://www.onlinezena.cz/wp-content/uploads/2010/07/B%C4%9Bh%C3%A1n%C3%AD.jpg

A co vy? jdete se někdy jen tak proběhnout?:) Vážně to pomáhá, nejen že se dostanu do fotmy na prázdniny, ale pořádně si všechno urovnám v hlavě..;-)

Someone like you...

22. května 2011 v 10:35 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..

Tahle písnička mě donutila přemýšlet....

Když se podíváme okolo sebe, můžeme vidět pouze dvě věci,...štestí, nebo neštestí,..
platí to u všeho,..stačí se zamyslet..Můžeme vidět štastné, nebo naopak neštastné lidi. Každý z nás byl už někdy určitě štastný, a v tom horším pripadě i neštastný,.. V našich životech jsou krásné chvíle, kdy se smějeme a chceme aby právě tato chvíle žůstala napořád,..abychom uměli zastavim čas, a nabažit se toho okamžiku,..být pořád štastní..V životě existují chvíle, kdy štatsní nejsme, ať je to doma, ve škole, nebo kdekoliv jinde...Popřemýšlejte, byl váš život spíše štastný? ale za nejakou cenu, nic neni zadarmo...

Svobodná země? Jasně, ale...

15. května 2011 v 9:50 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..
Život je fajn, když na něj koukáš s nadhledem...
Každý z nás kouká na svět jinýma očima. Ať už to vezmeme tak, že ne každý z nás stejný styl a vkus, nebo tak, že ty dvě oči, ať už jsou hnědé, zelené, nebo modré, máme každý svoje. Pohled na svět může být dvojí..Optimistický, nebo v horším případě pesimistický.
Optimista je člověk, který má sklon vidět a posuzovat věci z té lepší stránky.A naopak pesimista je člověk, který zastává pesimistické názory, vidí všechno černě.

Dle mého názoru je lepší být optimista, protože nic nebude tak strašné, jak to vypadá. Řekneme si příklad. Budeš se svou drahou polovičkou už nějáký ten měsíc, ale po čase se rozejdete. Asi není dobré, sedět v koutku a brečet. Kdyby jste spolu měli být, zůstali by jste spolu. Takže nevěš hlavu, najde se někdo jiný, se kterým Ti bude líp. Takhle by to vyřešil optimistický názor,..prostě se z toho za čas dostaneš. Ale jak by to bral pesimista? říkal by si, že už se v životě nezamiluje, že je to ta nejhorší věc co se mu kdy stala, a v mnohdy případech, si i něco udělá. Podle mě není tenhle přístup dobrý. Asi si říkáte, že to jde snadno napsat, po rozchodu si říct, bude to fajn, najde se někdo další,..i já bych to řekla. Ale zamysli se nad tím, jaký názor je lepší?

Žijeme ve svobodné zemi, takže každý z nás může vyznávat jinu víru, mít jiné názory a kamarádit se s kým chce. Ale dokážete si vůbec představit, že by to bylo jinak? Já ano, ale bylo to by to pro nás strašně težké. Máme svobodu. Myslíte si, že si dříve lidé mohli kupovat k jídlu co chtěli? Chyba. A dnes můžeš jít do obchodu a koupit si prakticky všechno na co máš chuť. Takže za to buďme rádi. Existuje v tomhle světě i negativní stránka? Co je na svobodné zemi záporná stránka? Všichni křičí, žijeme ve svobodné zemi, ale vědí, že i ve svobodné zemi jsou nějáké povinnosti? Mnohdy ne! Existují skupiny lidí, kteří uznávají něco zakázaného, to co se uznávat prostě nemá. Například SEKTY, jsou to skupiny lidí, kteří vyznávají něco, co v naší zemi není schváleneho.

Ono se stačí podívat okolo nás. Co vidíte? Já vidím všude okolo obrázky, všude na zdech, kterým se říká "graffity". Mě osobně se to nelíbí, prostě to na mě působí,.."levně", ale jak říkám, je to jen můj názor. Svobodná země, má negativních stránek ale víc..Dřive to bylo tak, že když si někoho zabil, šel jsi do vězení na doživotí, nebo to v některých státech bylo, jak se říka "oko za oko, zub za zub". V dnešní době si jdeš sednout na pár let, a pro dobré chování tě na svobodu pustí ještě o pár let dřive.Ale je tohle dobře? chtěli by jste, aby zabiják, který zabil někoho Vám blízkého za pár let chodil po stejné půdě, a měl prakticky všechno jako vy, co jste nic neudělali? Já tedy ne,....

a teď se zamysleme jak je na tom ta naše ráádoby svobodná země,..je to dobřě? Jistě, ohledně některých stránek,...ale když se na to podíváme z té jiné stránky,....zamyslete se nad tím, a napište do komentářů, co si o tom myslíte..:)

Tumblr_ll39t3s0og1qdojago1_500_large

Blend - I want,..LOVE

12. května 2011 v 20:05 | Caroline Curtain^^ |  Blendy

větší náhled: http://img.janforman.com/graan7largekxtu.png

Móda na jaro 2011? Kytky!

12. května 2011 v 19:21 | Caroline Curtain^^ |  Móda
A jsme u toho, většina z nás sleduje to co je "IN" a to co se teď nosí. Hitem tohoto jara jsou rozhodně kytky.Stačí, když se podíváš do výloh kterékoli módní značky. Kytky jsou všude. Není to hit jen tohoto léta, vrací se to každé jako znovu. A co je vlastně v kurzu? Kytky na tílkách, spodním prádle, tričkách, legínách nebo dokonce na ponožkách vypadají opravdu dobře.


Když se nad tím zamyslíte, nepřijde Vám, že vzory, které se vracejí do kurzu nosili naše prababičky? ano je to tak. A co vlastně tyto vzory vystihují? Podle mého je to romantika, takže když zvolíš něco "kytičkovaného" na rande, je to správná volba. Můžeme si vybrat z různách barev, stříhů, ale i kusů oblečení. Ve středu jsem se byla podívat v jednom nákupním domě v Liberci. Kytičky byli všude. A to bych nebyla já, kdybych neujížděla na něčem, co právě letí. Vždycky se mi líbili tyto vzory, ale nikdy se neprodávali v takovém množství.


V mém šatníku už se můžete setkat s oblečením, které je "poseté" kytičkami. Nechybí mi sukňě, tílka, trička, a dokonce ani mikina. Mě osobně se strašně líbí šátky s kytičkami. Můžeš to nosit prakticky ke všemu, pokud nejsi punkerka nebo skejťčka. Takže zahoď z šatníku nudné trička a vystřídej je věcmi s kytkami, všem se budes rozhodně líbit.
A jak jste na tom vy? Nosíte takto vzorované oblečení?

Málé nebo Velké?

10. května 2011 v 17:50 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..
Bydlím ve městě, které je malé, ale přesto se v něm něco děje. Žiju v severních Čechách a ano, někdy bych se nejraději přestěhovala do Liberce nebo Prahy, protože jsou tam mnohem větší možnosti. Ve velkoměstě jako je třeba Brno se určitě něbudeš nudit,...Večer je tam mnoho akcí, a největší výhoda je asi v tom, že si můžeš vybrat z mnoha škol, které jsou v tom velkém městě. Ano, sice bydlím v malém městě, ale je tu řada středních škol, dost možností, a hlavně příroda. Nedokážu si představit život bez "zelené", protože miluju přírodu a ráda v ní strávím čas. V budoucnu bych se chtěla přestěhovat do Liberce. Praha je na mě už moc velká, je tam hodně lidí atp. Až budu starší, nemyslím teď důchodce, chtěla bych se zase vrátit sem, na Sever. Je tu krásně. Malá města mají ale jednu velkou nevýhodu,..všichni Tě tu znají a probírají,..což mi přijde strasné. Spousta lidí nemá vyřešen svůj život, a řeší život ostatních,..Jasně, každá z nás si s kamarádkou řekne, koho nemají rádi, rejpnou si,..ale není to pomlouvání v pravém slova smyslu,..ale o tom jindy-. Moje město bych sice občas vyměnila,..ale jsem ráda, že jsem vyrůstala právě tady..;-))

Blend - I belive I can fly

8. května 2011 v 17:10 | Caroline Curtain^^ |  Blendy

větší velikost : http://img.janforman.com/wecfkbvwwku.jpg

Blend - summer time

8. května 2011 v 16:09 | Caroline Curtain^^ |  Blendy

vetší velikost : http://img.janforman.com/g5t88.40jf7.jpg

Nevěra...

8. května 2011 v 15:34 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..
Popravdě řečeno bych řekla, že dost lidí bude o tomto tématu lhát,..
Kdo by se přece chlubil tím, že byl paroháč, nebo někoho paroháčem dělal?
Nevěra,..snadno se to řekne, ale co to slovo vůbec znamená? Musí být nevěra hned sex?Řekla bych, že dost lidí neví odpovědi ani na jednu z těchto záludných otázek..A tak jsem zadala do googlu slovo "nevěra" a nestačila jsem se divit..

http://www.nevera.psychoweb.cz/
toto je zajímavý web, který se zabývá jen nevěrou,..Můžes se zde dočíct, co nevěra je, a že je dokonce několik typu. Zajímá Tě, proč jsou lidi nevěrní? Tento web bude asi to pravé..
Stačí to slůvko zagooglovat a dozvíte se spoutu věcí, které jste ani nevěděli. Ale jelikož má být v tomto článku hlavní to, co si myslím já a jak na to koukám, asi by jsme se měli přestat bavit o jiných webech, a začít se zaobírat tím mým.

Nevěru můžete vidět ze dvou směrů. Ani jeden není příjemný,...
Buď jste ten co podvádí, a nebo jste ten, kdo je podveden. Dejme tomu, že "nevěru" teď nebudeme brát jako sex, ale něco míň. Ženy něvěru berou jinak než muži.
Abych řekla pravdu, nikdy jsem povedená nebyla, ale myslím si, že si tím asi každý projde. Každý je nějáký,..a jde-li o otázku odpustit či neodpustit, já bych nejspíš odpustila, ale záleželo by na strasně moc věcech...Asi Vás teď všechny zajímá, jestli jsem někdy podvedla někoho já,..nedá se říct, že bych někoho podvedla..protože já bych to neudělala. Jelikož můj blog zná dost lidí, nebudu se rozepisovat,..

a co si myslíte vy o nevěře?

Změna je život..;-) tak s chutí do TOHO!!

6. května 2011 v 18:45 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..

Pro začátek si pustťe tuto písničku,..:-) je vážně užasná..:)
Jelikož je víkend, máme před sebou 2 dny volna..:) ááá..Sice ještě nevím, jestli něco podniknu, ale jisto jistě vím, že tahle písnička mě naladí do té správné nálady...
Poslední dobou žiju tím, že bych se měla aspoň trošku změnit..:) Změna je život, takže mě napadlo si zkusit nakulmovat vlasy, nebo obléknout kalhoty, které jsem na sobě měla asi jen jednou,..prostě to nebyl můj styl..A výsledek?:) jsem spokojená..:) Kalhoty mi lidi chválí, a učes se mi líbí..:) Každý den jsem si vlasy žehlila žehličkou na vlasy. Sice mám dražší žehličku, která vlasy neničí, ale "nakudrnatělé" vlasy se mi prostě líbí víc. Nejhorší na tom je, že mi vlasy nevydrží dlouho nakulmované, a tak jsem si dneska sedla k počítači, klikla na mě známé stránky a pokusila se něco najít..:) Sice jsem nic, podle mých představ nenašla, ale dočetla jsem se velmi zajímavé věci..:)
A co vy?:) už jste se někdy aspoň trochu změnili?

K.

6. května 2011 v 18:35 | Caroline Curtain^^ |  FotoModelka...:D:D
Čáááute..:) dlouho jsem sem nedala žádný moje fotky...:-) tady je máte..

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/225481_1809619113788_1039276406_31686773_440026_n.jpg

we ♥ JEANS!

4. května 2011 v 19:53 | Caroline Curtain^^ |  Móda
4.května 2011
Abych řekla pravdu, trošku se stydím za to, že sem teď skoro vůbec nechodím, a proto jsem se aspoň dneska odhodlala k tomu, že napíšu nový článek do sekce móda, protože ukázek a tipů není nikdo dost..;-)

V tomto (dovolým si říct) ošklivém počasí, kdy stále prší, a není zrovna nejtepleji všechny obchody mají nové kolekce, ve kterých najdeš určitě i džiny, které Ti sednou..

http://www.luxurymag.cz/assets/clanky/2009-12/clanek00589/upload/photo/pimkie%20dziny.jpg

Na džínách je nejlepší to, že se dají kombinovat prakticky se vším. Od triček,až po halenky. Je to nejoblíbenější a nejrozšířenější druh oblečení. Nejen že si na trhnu mužete vybrat jakoukoli barvu, ale střihů je tolik, že by jste si všechny nestihli vyzkoušet ani za 50let. Jde-li o boty, můžeš je kombinovat s lodičkami, ale tenisky ke kalhotům vypadají někdy opravdu dobře.


Dříve jsem nosila džiny křiklavých barev jako jsou žluté, zelené, nebo modré. V této době a v mých 16 letech dám spíše na klasickou modrou, šedou nebo černou. Nejčastější střih kalhot v dnešní době jsou tzv "roury". My holky víme, že v některých jeanech jsme někdy opravdu sexy. Stačí trocha inspirace. Stačí sledovat některé internetové stránky, které se módou jako takovou zabývají. Jsou to například:
www.moda.cz
www.kamoska.cz
www.jenproholky.cz
www.krasna.cz
http://www.losanjealous.com/wp-content/uploads/2007/07/seven-jeans.jpg

proto neváhej, a jukni v obchodě po kalhotech, které Ti sednou, a budou slušet. S výberem ti určitě pomůže mamča nebo kámoška. Držím palce, a mějte ráda JEANSY!<3

Omlouvám se,..ale

3. května 2011 v 18:56 | Caroline Curtain^^ |  Píšu..
Ahoj, uznávám, že jsem se tady teď strašně dlouho neukázala,..ale může za to počasí venku, škola a špatná nálada, kterou mám poslední dobou docela často. Je toho na mě poslední dobou dost. Dneska jsem docela mojí nejoblíbenější knížku...Poslední píseň..opravdu nejkrásnější knížka co jsem kdy četla..všem doporučuji. Tak mě napadlo dneska nafotit zase nějáký fotky...Když fotím, jsem to oprvadu já,...je to užasná relaxace,..odpočinu si při tom..;-) a nejlepší na tom je, že mě to stále baví..

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223559_1807533701654_1039276406_31684109_4562647_n.jpg

co 30.4 a 1.máj? u mě nic moc, čarodějnice jsem strávila s kamarády,..a 1.máj nic novýho uschnu..:-/:D hold ty kluci prostě zlobí,...nevybereš si....dneska u nás dokonce sněžilo. Teď tady svítí sluníčko a tak už mám pocit, že se to počasí asi vážně zbláznilo..:DD

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228516_1807540701829_1039276406_31684124_1430837_n.jpg

Koukáte na hokej? na tenhle rok ano..:) a strasně mě to baví, tak doufám, že zase vyhrajeme,..zasloužili by jsme si to. Ve škole to teď vážně neutíká...je teprve uterý, a hodinu co tak strávíme my připadá jako celej den,..asi to bude tim, že máme už 3 den do 3..jo...i zítra..:-( bože! strasně se těším na prázdniny,..mohli by bejt fajn..uvidíme uvidíme..a nakonec Vám sem dám několik fotek..:) trošku v "ice hokey" náladě..:)

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/227396_1807535261693_1039276406_31684115_698866_n.jpg

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/230908_1807533301644_1039276406_31684108_7165908_n.jpg

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/222653_1807534501674_1039276406_31684112_1052050_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/230549_1807534661678_1039276406_31684113_5288189_n.jpg